Menu

Info dla partnerów

Kto może zostać Partnerem?

Partnerem programu "Kołobrzeska Karta Seniora" może zostać firma/instytucja/organizacja pozarządowa, która posiada oferty skierowane do Seniorów. Partner zgłaszając się do programu proponuje zniżki/ promocje dla posiadaczy Karty. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji oferty.

Jak przystąpić do Programu?

Aby przystąpić do programu "Kołobrzeska Karta Seniora" należy wypełnić deklarację i podpisaną złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Kołobrzeg przy ul. Ratuszowej 12. Oferta może dotyczyć zniżki na usługi/produkty, gratisowych wejść/ usług lub innych promocji. Deklaracja przystąpienia do programu jest do pobrania tutaj

Dlaczego warto?

W Kołobrzegu mieszka ponad 8 tys. Seniorów, do których skierowany jest program "Kołobrzeska Karta Seniora". Oferty przygotowane specjalnie dla nich mogą przyczynić się do poprawy jakości życia i aktywizacji tej grupy społecznej. Oferty Partnerów będą na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej Organizatora www.kolobrzeg.pl oraz w broszurkach, które Seniorzy będą otrzymywać w dniu odbioru karty. Przystąpienie do Programu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami z Państwa strony (oprócz zaoferowania przez Państwa zniżki). Będąc Partnerem programu zyskujecie Państwo promocję swojej działalności w środowiskach senioralnych.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

Natalia Barska
tel.: 94 35 51 500
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urząd Miasta Kołobrzeg
Biuro Obsługi Klienta
ul. Ratuszowa 12